MENU
کارت اهدای عضو
عضویت جدید کاربران قدیمی
چنانچه در گذشته در این سایت فرم اهدای عضو را تکمیل نکرده اید می توانید با کلیک بر روی signup وارد صفحه فرم اهدای عضو شده و آن را تکمیل کنید.
بعد از تکمیل فرم و تائید نهایی آن توسط شما در صورت صحت اطلاعات و کامل بودن مشخصات اطلاعات شما تائید شده و کارتی برای شما صادر خواهد شد.
کارت صادر شده به آدرسی که در فرم تکمیل می کنید ارسال شده و بعد از چند ماه از تکمیل فرم به دست شما خواهد رسید.
این کارت علاوه بر تاثیر مثبت در فرهنگ سازی، نشان دهنده رضایت شخصی شما از اهدای عضو بوده و جنبه قانونی نخواهد داشت و در صورت وقوع مرگ مغزی رضایت اولیای دم لازم خواهد بود .لذا خواهشمندیم بعد از تکمیل فرم و دریافت کارت این موضوع را با خانواده خود در میان بگذارید.
برای تکمیل فرم همراه داشتن مشخصات شخصی کافی بوده و احتیاجی به عکس نمی باشد. نمونه کارت اهدای عضو را در زیر میتوانید ببینید.

     card

داوطلب گرامی

احتراما باستحضار می رساند با توجه به اینکه اطلاعات شما در فرم ثبت نام پیوند کارت، ابتدا توسط اداره ثبت احوال بررسی و تائید می گردد، در صورتیکه دقت کافی در تکمیل فرم ها بر اساس اطلاعات شناسنامه ای صورت نپذیرد، واحد فراهم آوری اعضای پیوندی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری، هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم ارسال کارت شما نخواهد داشت.

باسپاس

چنانچه در گذشته فرم اهدای عضو را در این سایت تکمیل نموده اید می توانید با وارد کردن کدکاربری و رمز عبور خود به صفحه مشخصاتتان وارد شده و در صورتی که هنوز کارت خود را دریافت ننموده اید از وضعیت کارت خود مطلع شوید.
لطفا در حد امکان مشخصات خود را تغییر نداده و چنانچه آدرس شما تغییر کرده است، تنها با تغییر آدرس مشخصات خود را ویرایش کنید.
کد کاربری و رمز عبور در هنگام تکمیل فرم به پست الکترونیکی شما ارسال شده است . چنانچه آن را فراموش کرده اید می توانید با استفاده از لینک "فراموشی رمز عبور " تقاضای ارسال مجدد آن به پست الکترونیکی خود را داشته باشید و چنانچه در فرم اهدای عضو قسمت پست الکترونیکی را تکمیل ننموده اید و یا به هر دلیل موفق به دریافت آن نشده اید می توانید به آدرس info@ehda.ir ایمیل زده وبا ذکر نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، نام پدر و آدرس تقاضای ارسال مجدد آن را داشته باشید. با تشکر. 


  نام کاربری:
  رمز عبور:  
فراموشی رمز عبور


© 1384-1390 Iran Ehda
کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به واحد پیوند بیمارستان مسیح دانشوری مي باشد